Kapı Altı Fırçası

Şerit Kapı Altı Fırçaları

Şark Hırdavat Sanayi Geniş ürün yelpazesi Uygulama danışmanlığı Planlama hizmeti Tüm sanayi sektörleri için müşteriye özel fırçalar üretmektedir. Firmamızın kendi üretimi ve kalite güvencesi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir

Açıklama

Şerit Kapı Altı Fırçaları

Kapı altı fırçaları kullanım alanı çok kişiye hitap eden mekânların özellikle işyerleri ve kurumların kapı altlarına taktırdıkları fırçalardır.

Kapı altı fırçaları olan ihtiyaç es geçilmemesi gereken bir durumdur. Çünkü Kapı altı fırçası kullanılması çok önemlidir. Sebebi ise özellikle kaygan zemin (granit ve parlak fayans gibi) girişlerinde kapı girişlerinde mutlaka tozlanma meydana gelmektedir. Çok az da olsa bu tozlanma dışarıdan giren kişinin ayakkabısının altı da plastik içermiyorsa görünmez kazalara davetiye çıkarmaktadır. Dışarıdan giren kişi bu tozlar nedeni ile zemine adapte olmadan düşebilmekte ve bir tarafını incitebilmektedir bu sebeple ciddi sakatlık geçirenler de mevcut olduğu için biriken bu tozların giderilmesi maksadı ile kapı altı fırçaları imal edilmiştir. Genellikle kapılara iç taraftan monte edilen bu fırçalar kapının her açılıp kapanmasında kapı altında biriken tozları almaktadır. kapı altı fırçaları; alüminyum, plastik ve ahşap olarak farklı şekillerde üretilmektedir. Fırça olarak ta yine sert yumuşak vb. çeşitleri mevcuttur.

Özellikle kaygan zemin giriş sahibi olan binaların kapılarına mutlaka kapı altı fırçaları takılmalıdır.

 Kapi-Alti-Fircasi
Kapi-Alti-Fircasi

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Kapı Altı Fırçası” için yorum yapan ilk kişi siz olun