Bilyalı Eğri Tip Dişli Gresörlük E (K2) DIN 3402 45° Galvaniz

Bilyalı Eğri Tip Dişli Gresörlük E (K2) DIN 3402 45° Galvaniz

Şark Hırdavat Türkiyede ilk ve en büyük gresörlük firmasıdır. Kuruluşundan beri
makinelerini genişleterek sürekli gelişen ve büyüyen Şark Hırdavat üretimini ve kalitesini arttırarak sektöründe
liderliğini korumaktadır.

Açıklama

Bilyalı Eğri Tip Dişli Gresörlük E (K2) DIN 3402 45° Galvaniz

ŞARK HIRDAVAT
Gresörlük AE 12L14 çeliğinden aynı zamanda paslanmaz çelik ve prinç malzemeden yapılmaktadır. Aynı zamanda NPT, UNF, UNC, BSP, METRİK, ÖZEL, DRIVE Tip, FLUSH DRIVE Tip veButon Başlı çeşitlerimiz mevcuttur.Çok geniş seçeneklerimiz mevcuttur.

ŞARK HIRDAVAT değişen müşteri taleplerini karşılamak için ürün yelpazesini genişletmeyi ve kaliteyi yükseltmeyi bir gereklilik olarak görmüştür.Şanlı Gresörlük AE 12L14 çeliğinden aynı zamanda paslanmaz çelik ve prinç malzemeden yapılmaktadır. Aynı zamanda NPT, UNF, UNC, BSP, METRİK, ÖZEL, DRIVE Tip, FLUSH DRIVE Tip veButon Başlı çeşitlerimiz mevcuttur.Çok geniş seçeneklerimiz mevcuttur.

Müşteriye özel otomat işleri ve gresörlük üretmekteyiz

Gresörlük Bilyalı Eğri Tip Dişli E (K2) Din 3402- 45° Pres, torna, cnc tezgahlarında, otomotiv ve endüstriyel sanayi işletmelerinde yağlama amacıyla kullanılmaktadır.Hizmet verdiğimiz sektörler; Otomotiv, Beyaz Eşya, Elektrikli Ev Gereçleri, Elektrik – Elektronik, Makine, Mobilya, İnşaat ve Tekstildir.‘Tekalamit Buton Baş Paslanmaz Dişli Gresörlük M1 Din 3404 180°Genç ve dinamik yapısıyla kaliteyi ön planda tutarak sürekli gelişimi hedefleyen firmamız, her bir müşterisi için özel çözümler üretmeyi ilke edinmiştir.

Bilyali-Disli-Acili-Tip-Gresorluk-E-K2-DIN-3402-45-°
Bilyali-Disli-Acili-Tip-Gresorluk-E-K2-DIN-3402-45-°

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Bilyalı Eğri Tip Dişli Gresörlük E (K2) DIN 3402 45° Galvaniz” için yorum yapan ilk kişi siz olun