Ofset Baskı Makine Fırçası

Ofset Baskı Makine Fırçası

Matbaa Makine Fırçasıı makinesi fırçaları üretiyoruz. Fırçalarımız yüksek kaliteli hammadde kullanılarak yapılır. Tüm ürün yelpazesi, dayanıklılık nedeniyle sektörde yüksek beğeni kazanmıştır. Bu baskı fırçaları, farklı kullanımlar için farklı varyasyonlarda yapılır. Ancak bu endüstriyel baskı makinesi fırçaları da müşterilerimizin talebine göre özelleştirilebilir.

Açıklama

Ofset Baskı Makine Fırçası

Geniş bir yelpazede baskı makinesi fırçaları üretiyoruz. Fırçalarımız yüksek kaliteli hammadde kullanılarak yapılır. Tüm ürün yelpazesi, dayanıklılık nedeniyle sektörde yüksek beğeni kazanmıştır. Bu baskı fırçaları, farklı kullanımlar için farklı varyasyonlarda yapılır. Ancak bu endüstriyel baskı makinesi fırçaları da müşterilerimizin talebine göre özelleştirilebilir.

• Kağıdın besleme panosu bölümünden düzgün bir şekilde geçmesini sağlamak için besleme bölümünde ‘Dairesel Fırça Tekerlekleri’ kullanılmıştır.

• ‘Sayfa Sabitleyici’ veya ‘bastırma’ fırçaları, kağıt yaprağını besleyici bölümüne kaldırılmadan önce aşağıda tutmak için kullanılır.

Aşağıdaki baskı makinesi modellerine uyacak çeşitli fırça besleme tekerlekleri ve tabaka sabitleyici fırçalar mevcuttur: Heidelberg, Komori, Man Roland, Mitsubishi, Fuji Shinohara, Bobst Die Cutters, Miehle, Planeta, KBA ve Miller.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Ofset Baskı Makine Fırçası” için yorum yapan ilk kişi siz olun